dr Michał Balcerzak

dr Michał Balcerzak

Postprzez nela w Śro Wrz 29, 2010 3:51 pm

Skoro według planu mamy wolne poniedziałki, wiec proponuję jesli pan dr nie narzuci nam dni seminariów, samemu je ustalic na wtorek, srode, lub czwartek. Tak żeby poniedziałek był calkiem wolny. Myśle, że to dobry pomysł zwałszcza jak ktos pracuje, uczy sie na 2 kierunku lub zwyczajnie lubi wolne poniedziałki:]
nela
Żak
 
Posty: 42
Dołączenie: Nie Paź 19, 2008 1:36 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez kasiakatarzyna:) w Śro Wrz 29, 2010 6:16 pm

W takim razie jestem zdecydowanie za wtorkiem ;) czwartek zupełnie odpada bo mam dużo zajęć na drugim kierunku... Ewentualnie jeszcze ta środa, ale to zależy od godziny.
kasiakatarzyna:)
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączenie: Sob Paź 18, 2008 11:16 am

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez Kultowa w Pią Paź 01, 2010 2:08 pm

Zgadzam się. Wtorek mi pasuje i reszcie pewnie też - może być na 14 po wykładzie. Poniedziałki lepiej pozostawić wolne. A czwartek może być kwestią konfliktową u mnie także.
Kultowa
Doświadczony Żak
 
Posty: 88
Dołączenie: Czw Paź 16, 2008 2:25 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez kasiakatarzyna:) w Nie Paź 03, 2010 9:49 am

Najbliższy dyżur dr Balcerzaka odbywa się we wtorek, godz.11-12. Może warto by było spotkać się tego dnia, uzgodnić co komu pasuję i wtedy wybrać się do dra już z konkretniejszą propozycją...
kasiakatarzyna:)
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączenie: Sob Paź 18, 2008 11:16 am

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez Kultowa w Nie Paź 03, 2010 3:31 pm

Ja akurat mam w tych godzinach angielski (moja koleżanka co też u niego ma seminarium także) i nie wiem czy babka zrobi tylko organizacyjne... a tak to podejdziemy w pobliże jego pokoju. Bynajmniej - ja cały czas jestem za tym by seminarium było we wtorek po wykładzie ^^
Kultowa
Doświadczony Żak
 
Posty: 88
Dołączenie: Czw Paź 16, 2008 2:25 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez miśka w Nie Paź 03, 2010 5:15 pm

Ja w tym czasie mam niemiecki. Jest niemal pewne, że zajęcia nie będą wyłącznie organizacyjne. A może wstrzymamy się z tym ustalaniem terminu i poczekamy aż pan dr pierwszy się do nas odezwie?
miśka
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączenie: Pią Paź 17, 2008 10:41 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez Kultowa w Nie Paź 03, 2010 7:21 pm

miśka napisał(a):Ja w tym czasie mam niemiecki. Jest niemal pewne, że zajęcia nie będą wyłącznie organizacyjne. A może wstrzymamy się z tym ustalaniem terminu i poczekamy aż pan dr pierwszy się do nas odezwie?



Niemiecki masz w czasie jego dyżuru, czy po wykładzie we wtorek? Bo trzeba będzie przecież ustalić godzinę, która będzie każdemu pasować. :)

Generalnie najlepiej ustalić z jakich grup są seminarzyści u niego. Bo jeżeli nie ma nikogo np. z grupy 4 czy innej to w trakcie planowanych ćwiczeń tej grupy można ustalić nasze seminarium :) Mam nadzieję, że napisałam to w miarę zrozumiale, bo nie wiem czy się połapiecie o co mi chodzi. xD Zapewne się trafi, że ktoś ma drugi kierunek albo coś (ja sama np. dojeżdżam z dość daleka codziennie/nie mieszkam w Toruniu) i nie każda pora będzie dobra (np. późne popołudnie odpada).

Tak więc - ja wraz z koleżanką jesteśmy z grupy 1. A wy? :D
Kultowa
Doświadczony Żak
 
Posty: 88
Dołączenie: Czw Paź 16, 2008 2:25 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez miśka w Nie Paź 03, 2010 9:09 pm

Niemiecki mam w czasie dyżuru. Też jestem z gr. 1 (na ćw z podatków będę chodziła z gr. 4.) . A może by tak zorganizować to seminarium w środy o 10.45 (11.00), odpowiadałby mi tez poniedziałek:)
miśka
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączenie: Pią Paź 17, 2008 10:41 pm

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez kasiakatarzyna:) w Nie Paź 03, 2010 9:26 pm

Ja jestem z grupy 3, więc w środę mam ćw od 12, ale przed nimi jestem wolna ;) Jeśli chodzi o wtorek to niestety do 14.30 mam zajęcia i to na dodatek w mieście... Mam nadzieję, że uda się znaleźć jakiś termin, który będzie pasował wszystkim :) A co do tego dyżuru, to faktycznie możemy z tym jeszcze poczekać... Może dr sam się odezwie...
kasiakatarzyna:)
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączenie: Sob Paź 18, 2008 11:16 am

Re: dr Michał Balcerzak

Postprzez miśka w Nie Paź 03, 2010 9:28 pm

Najlepiej to nich nam przyśle maile i zaproponuje spotkanie (w USOSie ma listę).
miśka
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączenie: Pią Paź 17, 2008 10:41 pm

Następna

Powróć do Seminarium dyplomowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron